Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Dům a zahrada > Stavebniny > Geotextilie, membrány >

Geomatex RPES 300g 50x4m

Geomatex RPES 300g 50x4m

Cena produktu Geomatex RPES 300g 50x4m není známa.

 

Popis produktu Geomatex RPES 300g 50x4m: Geomatex RPES - multicolor netkaná separační polyesterová geotextilie Geomatex RPES 300g 50x4m od výrobce v kategorii Heureka.cz | Dům a zahrada | Zahrada | Substráty a hnojiva. Multicolor netkan... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Geomatex RPES 300g 50x4m - popis

nahoru

Geomatex RPES - multicolor netkaná separační polyesterová geotextilie Geomatex RPES 300g 50x4m od výrobce v kategorii Heureka.cz | Dům a zahrada | Zahrada | Substráty a hnojiva. Multicolor netkaná geotextilie z recyklovaného polyesteru. Plošná hmotnost 300 g/m2. Spolehlivá pro separaci, filtraci zemin u velkých staveb v dopravním stavitelství, ale i u menší rezidenční výstavby. Netkaná geotextilie Geomatex RPES se používá v mnoha oblastech stavebnictví.Jedná se o:- opěrné zdi a mostní opěry- skládky odpadů- drenážní systémy a odvodnění konstrukcí- tunely a podzemní stavby- dopravní stavby (silnice, železnice, parkoviště- kontejnerová přístaviště, letiště atd.)- svahy, násypy, sesuvy- základy staveb a zemní stavby.

Výrobce Geomatex
Typ Geotextilie
Gramáž
Informace o parametru Gramáž
300 g/m2

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Geomatex RPES 300g 50x4m užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Garážová vrata nebo Garážová vrata - příslušenství, Schody, Obklady a dlažba.

Nejlevnější Geomatex RPES 300g 50x4m akční ceny - Levné Geomatex RPES 300g 50x4m

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Geomatex RPES 300g 50x4m stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Geomatex RPES 300g 50x4m najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Geotextilie, membrány.


;